E bija e Trumpit në lidhje me miliarderin e rritur në shtetin “e pisët”

Shpërndaje

Interesante! I dashuri i ri i së bijës së Donald Trumpit, Tiffany, është rritur në Nigeri. ​Është e vështirë të harrohet se Donald Trump i kishte quajtur vendet si Nigeria ‘të pista’ (shi*holes)

Page Six raporton se Tiffany dhe i dashuri i saj miliarder, Michael Boulos, ka kaluar festën e Falënderimeve në Florida së bashku me presidentin amerikan, vëllezërit e Tiffany, motrën dhe njerkën e saj, Melania Trump.

Raportohet se gjërat mes çiftit po shkojnë mirë, pas ndarjes së Tiffany nga Ros Mechanic.

Loading...