Fansi kap prej gjoksi, Rita Orën

Shpërndaje

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, është shfaqur shumë provokuese, ndërsa dilte nga BBC në Londër.

27-vjeçarja, edhe pse temperaturat ishin të ulëta, ka ekspozuar gjoksin e saj.

Dhe një fans i saj, ndërsa tentonte të bënte foto, e ka kapur pikërisht nga gjoksi, ndoshta pa dashje.

Loading...