Kënga që ‘çmendi’ serbët nga METI, ”Ushtria e Kosovës” (Video)

Shpërndaje

Këngëtarët Meti dhe Shemi nga grupi i njohur “Ilirët”, kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Ushtria e Kosovës” me motive patriotike, e cila i ka bërë për herë të parë bashkë në një duet dy artistët.

Muzika është punuar nga producenti Don Arbas, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar Roy.

Videoklipi i këngës, i cili i është besuar M Production, ka sjell skena nga qyteti i Krujës, të ndërthurura me shumë elemente patriotike.

Portalet fjala.mk dhe albazone.info për nderë të ditës së USHTRISË sË Kosovës, publikuan edhe një herë këngën që ‘çmendi’ serbët nga METI dhe SHEMI, ”Ushtria e Kosovës”.

Ndryshe sot Kuvendi i Kosovës me shumicë votash votoi për formimin e Ushtrisë së Kosovës.

Loading...