Krisma në Çair, plagoset rëndë funksionari i BDI-së

Shpërndaje

Para pak çastesh janë dëgjuar të shtëna në Çair, që si për pasojë siç merr vesht jozyrtarisht portali TetovaSot, ka mbetur i plagosur rëndë një funksionar i BDI-së.

Nuk dihen ende motivet e gjutajve me armë dhe shkaqet që çuan në plagosjen e funksionarit të BDI-së.

Ekipet e policisë janë në terren dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me incidentin në fjalë.

Loading...