Nga të shtënat në Çair është plagosur rëndë Valon Bela

Shpërndaje

Para pak çastesh janë dëgjuar të shtëna në Çair. Sipas informatave të fundit që mëson TetovaSot, është qëlluar me dy plumba Valon Bela, funksionar i BDI-së, drejtor i Klinikës gjinekologjike në Shkup.

Nuk dihen ende motivet e gjuatjeve me armë dhe shkaqet që çuan në plagosjen e funksionarit të BDI-së.

Ekipet e policisë janë në terren dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me incidentin në fjalë.

Stafi i portalit ALBAZONE shpreh keqardhje për personin në fjalë dhe ZOTI inshalla i ndihmon!

Loading...