Oriola Marashi s’ka kontroll, i del jashtë…! (Foto)

Shpërndaje

Oriola Marashi mbetet një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Linjat e saj super seksi dhe fytyra natyrale kanë bërë që ajo të jetë tejet e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi modelja vjen sharmante në një këmishë të zeza, teksa bie në sy gjoksi i saj ‘bombastik’, ku njëri gji i ka dalë jashtë kontrollit.

Pavarësisht bukurisë së saj, Oriola shpesh edhe kritikohet pikërisht për shkak të pozave më se provokative.

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on

Loading...