Shkenda Dubova vjen ‘e zjarrtë’ nga pushimet (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova është duke kaluar disa ditë të mira në Tajlandë.
Ajo është aktive edhe në rrjete sociale, fotografitë e së cilës nuk lënë vend as për imagjinatë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Dubova solli dy imazhe të ‘nxehta’, nga pushimet, teksa pozon tërësisht nudo dhe tregon anën artistike të saj.

“VËMENDJE, ju lutem. Shikojeni atë si artist”, është përshkrimi që ia ka vënë fotove.

Shkenda cilësohet si njëra nga artistet më atraktive shqiptare edhe pse ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore.

Loading...